Post-/Besöksadress

RadioMedia – Broadcasting
S:T Torgilsväg 11B
69235 Kumla

Generella frågor/Växel:

019 – 25 75 15 (RadioMedia.se)

019 – 611 21 76 (PowerMedia)

Styrelsen för Radiomedia

Maximilian Widström, Ordförande
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: maximilian.widstrom@radiomedia.se

 

Martin Jonsson, Sekreterare
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: martin.jonsson@radiomedia.se

 

Robert Lundkvist, Kassör
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: robert.lundkvist@radiomedia.se

 

Fredrik Bullen Andersson, Ledamot (Rbullen.se) 
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: fredrik.andersson@radiomedia.se

 

Mikael Malmkvist, Supplenat
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: mikael.malmkvist@radiomedia.se

Malina Pettersson, Suppleant
Tel: 019 – 25 75 15
E-post: malina.pettersson@radiomedia.se

 

www.radiomedia.se

Redaktion

Redaktionen: 

E-post:

redaktion@radiomedia.se

Radioserveransvarig

Server:

E-post: mikael.malmkvist@radiomeida.se

Annons & Reklam avdelningen

Annons & Reklam:

E-post: reklam@radiomedia.se 

Musikpromo & Avtal 

Musik avdelningen:

E-post: info@radiomedia.se

Lyssnar frågor

Lyssnarombudsman:

E-post: lyssna@radiomedia.se

Förenings information

Powermedia:

E-post: powermedia@radiomedia.se

Org nr: 802507 – 8901 (Powermedia)

 

Radiomedia:

E-post: info@radiomedia.se

Org nr: Sökande just nu (Radiomedia)

 

 

Kontakta oss nedanför i detta formulär!

(Vi har aktiverat recaptcha för att undvika spam robotar)

 

 

 

Chatta med oss genom att klicka här –> LIVE CHATT (Öppnas i eget fönster)

 

 

Allmänna frågor

Post-/Besöksadress
RadioMedia – Broadcasting
S:T Torgilsväg 11B
692 37 Kumla

Tel: 019 – 25 75 15
E-post: info@radiomedia.se